Treningi indywidualne – nauka tenisa w Szczecinie

Interesuje Cię tenis dla początkujących w Szczecinie? Chciałbyś wziąć kilka lekcji i nauczyć się grać? Jeśli tak, treningi indywidualne będą najlepszym pomysłem. Każdy nasz trener tenisa to wykwalifikowany ekspert, który wie, jak wprowadzić Cię w świat tej wyjątkowej dyscypliny i szlifować Twoje umiejętności.

Treningi indywidualne to zajęcia prowadzone przez trenerów Szczecińskiego Klubu Tenisowego w bezpośredniej wersji „jeden na jeden”, które pozwalają na szybką i efektywną naukę od podstaw lub doskonalenie umiejętności tenisowych.

W tej formie nauki uwaga trenera w 100% skupia się na jednej osobie, a trenujący ma unikalną szansę na utrwalenie odpowiednich wzorców technicznych lub sprawdzenie się z trenerem w różnych formach gier na punkty. Zajęcia indywidualne to również dobra okazja do zadania trenerowi różnych tematycznych pytań lub rozwiania ewentualnych wątpliwości.

Bez znaczenia, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z tenisem, czy jesteś już zaawansowanym graczem – na indywidualnych treningach będziesz mógł podszkolić swoje umiejętności.

Więcej szczegółów dotyczących oferty treningów indywidualnych znajdziesz w sekcji cennik.

Jeśli jesteś zainteresowany umówieniem się na trening indywidualny, zapraszamy do skorzystania z działu kontakt.

 

 

W razie zainteresowania

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Witaj w Szczecińskim Klubie Tenisowym

Zapraszamy do kontaktu jeśli masz ochotę skorzystać z naszej bogatej oferty tenisowej. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.

logo-skt-250px

Copyright 2018 Szczeciński Klub Tenisowy ©
Wszystkie znaki zastrzeżone