Trenerzy

Obecnie w Szczecińskim Klubie Tenisowym pracuje trzech licencjonowanych instruktorów tenisa ziemnego, których pracę nadzoruje główny trener koordynator – Sergiej Soboliev. Poniżej przedstawiamy sylwetki poszczególnych instruktorów:

 

1) Sergiej Soboliev

Licencjonowany Trener II klasy Polskiego Związku Tenisowego, posiadający wieloletnie doświadczenie w szkoleniu zawodników na każdym poziomie zaawansowania. Wychowankami Sergieja Sobolieva są wielokrotni mistrzowie oraz mistrzynie Polski, którzy odnoszą również znaczące sukcesy na arenie międzynarodowej, m.in.: Marcin Matkowski, Tomasz Bednarek, Natalia Kołat oraz Magdalena Kiszczyńska.

 

2) Andrzej Czyż

Licencjonowany Trener II klasy Polskiego Związku Tenisowego

Po raz pierwszy „chwycił rakietę do ręki” w wieku 10 lat. Od tego czasu tenis stał się jego ogromną pasją. W kategoriach młodzieżowych startował z sukcesami w licznych turniejach ogólnopolskich oraz regionalnych. W 2000 roku ukończył kurs instruktora tenisa na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od tego czasu zaangażował się w szkolenie dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Podczas dziesięcioletniej kariery szkoleniowej prowadził również czołowych polskich zawodników w kategoriach młodzieżowych do lat 12,14 oraz 16,
Na przełomie lat 2004-2011 organizator i kierownik obozów oraz wczasów tenisowych w kraju i zagranicą. W roku 2015 ukończył kurs Trenera II klasy- od roku 2012 odpowiedzialny za szkolenie dzieci i młodzieży jak również osób dorosłych na każdym poziomie zaawansowania

 

3) Michał Andrzejewski

Michał Andrzejewski jest licencjonowanym instruktorem tenisa ziemnego z wieloletnim doświadczeniem. W czasie swojej ciekawej kariery poznał świat tenisa z kilku różnych perspektyw: był uczniem i aktywnie trenował, był zawodnikiem i poznał smak rywalizacji by na końcu stać się profesjonalnym instruktorem. Dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu do życia i wielkiej pasji, w treningi wkłada, oprócz zaangażowania i wiedzy, także mnóstwo serca. Prowadzi treningi indywidualne i grupowe dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Uwielbia treningi z maluchami z grupy 4-6 lat. O sobie mówi, że uczy jak grać w tenisa i jak czerpać z tego radość.

 

4) Paweł Bilicki

Bilicki Paweł jest najmłodszym instruktorem tenisa ziemnego, posiadającym licencję PZT.Próbuje pogodzić ze sobą obowiązki instruktora, zawodnika i studenta Wydziału Prawa i Administracji w Szczecinie.Solidny, odpowiedzialny i cierpliwy. Prowadzi treningi zarówno w grupach jak i indywidualne dla osób w różnym wieku.

W razie zainteresowania

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Witaj w Szczecińskim Klubie Tenisowym

Zapraszamy do kontaktu jeśli masz ochotę skorzystać z naszej bogatej oferty tenisowej. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.

logo-skt-250px

Copyright 2018 Szczeciński Klub Tenisowy ©
Wszystkie znaki zastrzeżone