Srebro naszej drużyny w DMP Juniorów

W dniach 2-5.11 w Sobocie/ koło Poznania odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18. Drużyna Fundacji Szczecińska Akademia Tenisowa w składzie : Piotr Galus, Krzysztof Wetoszka, Patryk Kosiński, Grzegorz Rudnicki i Kacper Stochmal oraz trener Mateusz Konieczny zdobyli srebrny medal! W ćwierćfinale pokonali Drużynę PKT Pobiedziska 6:0. W półfinale Szczecinianie bo bardzo emocjonującym meczu okazali się lepsi od Angie Puszczykowo 3:3 (lepszy bilans serowy ). W finale po bardzo długim i zaciętym spotkanie nasza drużyna uległa faworytom tej imprezy KS Górnik Bytom 2:4 choć niewiele brakowało do sprawienia niespodzianki.
Podsumowując, był to bardzo trudny ale udany turniej dla całej naszej drużyny . Generalnie cały rok był wyznacznikiem ciężkiej pracy ale obfitującej w bardzo dobre rezultaty zarówno na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej. Grupa zawodników trenera Mateusza Koniecznego od początku roku przywiozła z indywidualnych mistrzostw Polski 12 medali. Są to duże osiągnięcia dla zawodników i chluba dla Szczecińskiej Akademii Tenisowej. Liczymy na to, że obecne sukcesy naszych zdolnych juniorów będą motywacją do zajmowania wyższych miejsc w rankingu ITF i ATP oraz stawania na podium w największych turniejach międzynarodowych.
Ogromne gratulacje!!! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy…