Regulamin cyklu turniejów amatorskich dla średniozaawansowanych – „Babolat Cup”

 1. Organizatorem cyklu jest Szczeciński Klub Tenisowy.
 2. Cykl „Babolat Cup” składa się z sześciu oddzielnych turniejów rozgrywanych w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu. Dokładne terminy poszczególnych turniejów podane będą na stronie: kalendarz imprez.
 3. W turniejach z cyklu „Babolat Cup” mogą brać udział tylko graczy początkujący i średniozaawansowani. Poziom graczy weryfikowany jest w oparciu o wiedzę i doświadczenie organizatora. Organizator ma prawo odmówić zapisania gracza na turniej ze względu na jego zbyt wysoki poziom umiejętności gry w tenisa.
 4. W turniejach z cyklu „Babolat Cup” będą dwie kategorie: singiel kobiecy oraz singiel męski.
 5. Maksymalna ilość zgłoszonych zawodników w jednej kategorii to 16.
 6. Po każdym turnieju z cyklu „Babolat Cup” gracze będą otrzymywali odpowiednią ilość punktów, adekwatnie do zajętego miejsca. Na podstawie tych punktów organizator będzie prowadził i publikował klasyfikację punktową. Po sześciu turniejach klasyfikacje ta będzie podstawą do wyłonienia zwycięzców oraz zdobywców drugich i trzecich miejsc w poszczególnych kategoriach. Dla kategorii męskiej oraz kobiecej będą prowadzone dwie oddzielne klasyfikacje punktowe.
 7. Zawodnicy będą otrzymywać następującą ilość punktów:
  – 1 miejsce -> 120 punktów
  – 2 miejsce -> 80 punktów
  – 3 miejsce – > 60 punktów
  – 4 miejsce -> 40 punktów
  – miejsca 5-8 -> 20 punktów
  – miejsca 9-16 -> 10 punktów
 8. Na zdobywców pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w kategorii męskiej i kobiecej w całym cyklu Babolat Cup czekają atrakcyjne nagrody sponsorowane przez firmę Babolat: rakiety tenisowe, thermobagi oraz vouchery na zakupy.
 9. W przypadku złej pogody organizator ma prawo przenieść mecze na korty kryte lub przenieść dany turniej na inny termin.
 10. Zapisując się na turniej z cyklu „Babolat Cup” zawodnik zgadza się na przetwarzanie jego danych osobistych (imię, nazwisko, numer telefonu) w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia turnieju (informacja o logistyce, publikowanie klasyfikacji punktowej).
W razie zainteresowania

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Witaj w Szczecińskim Klubie Tenisowym

Zapraszamy do kontaktu jeśli masz ochotę skorzystać z naszej bogatej oferty tenisowej. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.

logo-skt-250px

Copyright 2018 Szczeciński Klub Tenisowy ©
Wszystkie znaki zastrzeżone