Obozy sportowe – lato 2019

Szczeciński Klub Tenisowy  serdecznie zapraszają Państwa do zapoznania się z ofertą wyjazdów tenisowych w sezonie wakacyjnym

Organizujemy obozy tenisowe dla dzieci w różnym wieku. Gwarantujemy kompleksowy harmonogram zajęć, wykwalifikowaną kadrę trenerów oraz świetną zabawę w trakcie wyjazdu. Proponujemy również kompleksową naukę gry w tenisa oraz aktywne spędzenie czasu. Nasz obóz to wakacje na sportowo, podczas których Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić.


Obozy tenisowe 2019  –   szczegółowa oferta – kliknij link naszego biura i oferty

http://tenisowaprzygoda.pl

Obóz tenisowy w Niechorzu w terminie 22.06 – 02.07.2019

Obóz tenisowy w Łebie w terminie 03.07 – 13.07.2019


O nas:

Biuro Turystyki Tenisowej SKT Travel specjalizuje się w organizacji aktywnego wypoczynku o charakterze tenisowym, jak również tenisowo – narciarskim. Oferty wyjazdów tenisowych oraz tenisowych +plus – kierujemy do dzieci i młodzieży szkolnej w formie obozów tenisowych, tenisowo – narciarskich oraz narciarskich. W sezonie letnim proponujemy wyjazdy tenisowe w połączeniu z innymi dyscyplinami sportu t.j.: piłka nożna, golf, windsurfing, żeglarstwo, taniec nowoczesny jak również doskonalenie języków obcych.

Doskonałą formą wypoczynku dla osób dorosłych, oraz rodzin z dziećmi – jest oferta wczasów tenisowych, narciarskich oraz tenisowo – narciarskich.

W takiej ofercie nie może zabraknąć najbardziej istotnego elementu organizacyjnego, którym jest opieka nad dziećmi. Młody, niezwykle ważny uczestnik wczasów tenisowych, może spędzić aktywnie czas biorąc udział w obozie tenisowym lub też czerpać przyjemność z bogatego programu sportowo-rekreacyjnego prowadzonego przez animatora SKT Travel.

Debiut samodzielnego szkraba – to program kierowany do rodzin z dziećmi w wieku od 3 lat.
To idealne warunki do aktywnego i bezstresowego spędzenia urlopu.

Polecamy również ofertę biznesową: wyjazdy firmowe – incentive travel.
Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie nasze wyjazdy, dopracowane były w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Priorytetem naszej działalności jest szczególna dbałość o komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie każdego indywidualnego klienta, nawet tego najmłodszego. Biuro Turystyki Tenisowej SKT Travel posiada wszystkie dokumenty, uprawnienia i ubezpieczenia niezbędne w prowadzeniu działalności.

Do zorganizowania wypoczynku selekcjonujemy najlepsze ośrodki oraz hotele o profilu tenisowym w Polsce oraz za granicą. Zapewniamy wykwalifikowaną, profesjonalną i sprawdzoną kadrę trenerską, instruktorów tenisa oraz wychowawców i animatorów, którzy skrupulatnie realizują program.

Tenis ziemny  jest naszą pracą i ogromną  pasją! Od wielu lat specjalizujemy się w tej niezwykle prestiżowej dziedzinie sportu, dlatego też, w każdym organizowanym przez nas wypoczynku nie może zabraknąć tenisa. Przygotowując  oferty, sukcesywnie  wzbogacamy je o wiele innych ciekawych i modnych dyscyplin sportu. Ofertę  kierujemy do wszystkich osób, które pasjonują się aktywnym spędzaniem czasu  jak również  do tych, którzy chcą po raz pierwszy odkryć swoją przygodę z tenisem!
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i nowe wyzwania.

Jeśli wśród naszych ofert, nie znaleźliście Państwo interesujących Was programów, nasz zespół chętnie je dla Państwa stworzy.

Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej strony i śledzenia aktualnych ofert wyjazdów tenisowych.

W razie zainteresowania

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Witaj w Szczecińskim Klubie Tenisowym

Zapraszamy do kontaktu jeśli masz ochotę skorzystać z naszej bogatej oferty tenisowej. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.

logo-skt-250px

Copyright 2018 Szczeciński Klub Tenisowy ©
Wszystkie znaki zastrzeżone