ITF Szczecin Indoors Seniors

W sobotę 2.02 w hali Kia Polmotor Arena  rozpoczyna się Międzynarodowy Turniej Tenisowy ITF Szczecin Indoors Seniors. W imprezie weźmie udział blisko 90 zawodników z Polski oraz wielu  krajów europejskich ( Francja, Słowacja, Szwecja, Niemcy, Ukraina, Czechy, Rosja). Zawodnicy oraz zawodniczki będą rywalizowali łącznie w 11 kategoriach wiekowych.

W sobotę gry rozpoczynamy o godzinie 10.00, natomiast dwie godziny później odbędzie się oficjalne otwarcie turnieju. W niedzielę około godziny 19.00 zapraszamy wszystkich zawodników do udziału w Players Party, które odbędzie się w restauracji „Anużwidelec”

Dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie oraz pomoc w organizacji turnieju: Miasto Szczecin, Kia Polmotor, Soft Elektronik, Kor-Stal, Nutrend, Jantar Champion, Radio Szczecin, Kurier Szczeciński oraz Polski Związek Tenisowy. Turniej został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szczecin. Organizatorem turnieju jest Fundacja SKT Promasters

Poniżej przedstawiamy informacje odnośnie losowania poszczególnych kategorii oraz plan gier na sobotę.

Drabinki Turniejowe

Plan Gier na Sobotę

Serdecznie zapraszamy do hali Kia Polmotor Arena !

W razie zainteresowania

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Witaj w Szczecińskim Klubie Tenisowym

Zapraszamy do kontaktu jeśli masz ochotę skorzystać z naszej bogatej oferty tenisowej. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.

logo-skt-250px

Copyright 2018 Szczeciński Klub Tenisowy ©
Wszystkie znaki zastrzeżone