Cykl amatorskich turniejów dla średnio zaawansowanych – Babolat Cup

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w cyklu turniejów amatorskich dla graczy średnio zaawansowanych – Babolat Cup!

Cykl składa się z sześciu oddzielnych turniejów, rozgrywanych w każdym miesiącu począwszy od kwietnia i na wrześniu kończąc. Po każdym turnieju będziemy przydzielać każdemu uczestnikowi odpowiednią ilość punktów w zależności od zajętego miejsca. Na podstawie zdobytych punktów będziemy prowadzić klasyfikację i po ostatnim turnieju we wrześniu wyłonimy zwycięzców oraz zdobywców drugich i trzecich miejsc. W turniejach będą dwie kategorie – kobieca i męska, i będą dla nich prowadzone oddzielne klasyfikacje punktowe.

Czwarty turniej z cyklu odbędzie się w sobotę – 27.07. Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje:

Zapisy i losowanie: zapisy odbywają się do piątku 26.07 do godziny 18.00 u trenera Michała Andrzejewskiego drogą telefoniczną lub smsową na numer 607 322 537. Losowanie odbędzie się w piątek po 18, a gracze zostaną poinformowani smsowo o której godzinie będą zaczynali swoje mecze.

Początek turnieju: Sobota 27.07 – godzina 14

Wpisowe: 50zł – płatne w biurze SKT w dniu turnieju

Kategorie: Singiel męski oraz singiel kobiecy

System rozgrywek: Mecze w grupach „każdy z każdym” plus faza pucharowa (półfinały, finały) lub inny, w zależności od ilości zgłoszonych graczy

Rozstawienie zawodników: Na podstawie klasyfikacji punktowej rozstawieni będą zawodnicy z największą ilością punktów. Aktualna klasyfikacja punktowa znajduje się – tutaj.

Nagrody: Puchary i dyplomy (dodatkowe atrakcyjne nagrody dla 1, 2 i 3 go miejsca w całym cyklu – rakiety tenisowe, thermobagi oraz vouchery od firmy Babolat!)

Miejsce rozgrywania turnieju: korty Szczecińskiego Klubu Tenisowego al. Wojska Polskiego 127

Organizator: Szczeciński Klub Tenisowy

Sponsorzy: Babolat, Kor-Stal.

Regulamin cyklu turniejów Babolat Cup – dostępny tutaj. Prosimy o zapoznanie się.

 

Zapraszamy do uczestnictwa!

W razie zainteresowania

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Witaj w Szczecińskim Klubie Tenisowym

Zapraszamy do kontaktu jeśli masz ochotę skorzystać z naszej bogatej oferty tenisowej. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.

logo-skt-250px

Copyright 2018 Szczeciński Klub Tenisowy ©
Wszystkie znaki zastrzeżone